Ми підібрали відповіді на

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

Віртуальний хостинг

Хостинг – це послуга, яка дозволяє розміщувати вашу інформацію (наприклад сайт) на сторонньому сервері. Крім класичного розуміння, на хостингу можуть знаходитися бази даних, хмарні сховища, поштові скриньки, ftp-акаунти і багато іншого. Якісний хостер гарантує, що ваш сайт завжди доступний, буде працювати без збоїв і на стабільному рівні.

Всього розрізняють три види хостингу — віртуальний хостинг, віртуальний сервер (VPS), виділений сервер. Заявлену частину на сервері, що знаходиться разом із сайтами або файлами інших клієнтів; віртуального сервера — середовище з куди більшим ресурсами, ізольоване від інших клієнтів; виділеного сервера — самостійний фізичний ресурс, який повністю належить одному клієнту на період оренди.

Вперше обираєте хостинг для сайту? Зверніть увагу на дві складові – бюджет і потенційну відвідуваність. Якщо Ваш ресурс тільки стартує, розрахований на вузьку аудиторію, – у цьому випадку оберіть економний варіант – це віртуальний хостинг (сайт розміщений на одному сервері з іншими клієнтами). В іншому випадку, якщо потрібен більший обсяг ресурсів, інформація розрахована на широке коло охоплювачів, то краще зробити вибір між віртуальним (VPS) або виділеним сервером.

Для ефективної роботи Вашого, раніше розробленого сайту потрібний доступ до мережі постійно. Це питання допоможе вирішити завантаження сайту на хостинг. Інший варіант, якщо Вас не влаштовує швидкість сайту на діючому хостингу, а часті збої заважають роботі, тоді варто задуматися про міграцію до іншого провайдера.

Завантаження сайту на хостинг може відбуватися декількома способами – за допомогою різних FTP-клієнтів (FileZilla, Total Commander та інші), через Диспетчер файлів у Вашій панелі управління (cPanel та інші) або виконати перенесення сайту з використанням SSH. У кожному з випадків вам потрібно бути обережними під час архівації файлів і надалі їх розміщенні. Ми ж безкоштовно пропонуємо перенести всі сайти наших клієнтів на наш хостинг, забезпечуючи Вам правильну і швидку міграцію.

Нагадуємо: наша допомога – повністю безкоштовна, для цього Вам всього лише потрібно звернутися до нашої Технічної служби підтримки.

Доменне ім’я або домен — це ім’я сайту, яке Ви вводите в адресному рядку веб-переглядача, для переходу на сайт. Наприклад наш домен: starhost.com.ua

Спочатку потрібно обрати доменне ім’я, ввести в стрічку пошуку на сторінці з доменами та перевірити, чи вільне до замовлення. Якщо домен не зайнятий, можете натискати на кнопку “Замовити” та переходити до наступного етапу – налаштування домену.

Якщо у Вас виникають проблеми з замовленням або налаштуванням домену, можете звернутись до нашої технічної підтримки і Вам допоможуть у вирішенні цього питання.

CMS-хостинг

CMS (Content Management System) — це система керування вмістом сайту. На професійному жаргоні CMS ще називають «двигун сайту». За даними агентства W3Techs, на CMS працює більше половини сайтів в Інтернеті.

На практиці CMS — це веб-додаток, в якому люди створюють та обслуговують сайти.

Переваги CMS:

  • можна створити сайт самостійно та за короткий проміжок часу;
  • не потрібно володіти навичками дизайну та програмування;
  • розробка сайту коштуватиме дешевше;
  • зручно керувати вмістом сайту.

Недоліки CMS:

  • слід стежити за оновленнями та сумісністю нових версій із доповненнями;
  • продуктивність зазвичай знижується, якщо на сайті є багато доповнень;
  • не весь функціонал вдасться реалізувати;
  • не підходять для нетипових завдань.

Наш хостинг підтримує понад 300 CMS і обрати Ви можете будь-яку в панелі керування хостингом

10 найпопулярніших CMS: WordPress, OpenCart, Drupal, Shopify, PrestaShop, Magento, MODx, OctoberCMS, Bitrix, Joomla!

Вибір CMS залежить від того, який сайт ви плануєте запускати. Ось список найпопулярніших в Україні CMS для різних типів сайтів за версією рейтингу BuiltWith:

  • для інтернет-магазину (WordPress + WooCommerce, OpenCart, Joomla!);
  • для бази знань (MediaWiki, Atlassian Confluence, DokuWiki);
  • для тикет-системи (Atlassian Cloud, Intercom, osTicket);
  • для сайту компанії (WordPress, Joomla!, Drupal);
  • для лендінгу (WordPress, Tilda);
  • для блогу (WordPress)

CMS з відкритим кодом

Популярні CMS з відкритим кодом: WordPress, OpenCart, Joomla!, Drupal, Magento, PrestaShop.

Коробочні CMS

Популярні CMS з коробки: Tilda, Wix, SitePro, Shopify, Squarespace.

Фреймворки

Популярні фреймворки: Laravel, Ruby on Rails, Django.

Самописні CMS

Такі двигуни розробляють на замовлення під конкретний проект. Їх функціонал не такий широкий, як у коробкових CMS або CMS з відкритим кодом, але максимально відповідає поставленим завданням і не містить зайвих інструментів.

Виділений сервер

Виділений сервер (dedicated server) — це окремий фізичний носій, всі ресурси якого знаходяться у розпорядженні орендаря. Зазвичай виділений сервер використовується для запуску сервісів із високим споживанням ресурсів або сайтів з великою кількістю відвідувань (великий інтернет-магазин чи інформаційний ресурс).

Переваги

  • можливість вибору зміни потрібної потужності;
  • використання всіх ресурсів сервера;
  • повна свобода дій, доступ лише на рівні адміністратора;
  • відсутність «сусідів» на сервері.

Недоліки

  • висока вартість;
  • необхідність самостійного адміністрування сервера, що потребує спеціальних знань та навичок або оплати послуг адміністратора.
  • root-доступ (доступ на рівні адміністратора) до сервера;
  • увімкнення, вимикання, перезавантаження сервера;
  • перевстановлення операційної системи;
  • керування операційною системою (оновлення, підключення модулів);
  • встановлення та налаштування програмного забезпечення;
  • робота з файловою системою (завантаження файлів на сервер, створення, зміна, видалення);
  • зміна конфігурації (апаратних параметрів) сервера.

У переліку виділених серверів знаходяться вже  готові конфігурації. Якщо для Вас потрібен сервер з окремими технічними характеристиками, прохання звернутись до нашої служби технічної підтримки з описом потрібних конфігурацій. 

Встановлення виділеного сервера відбувається протягом 2 – 72 годин, у залежності від технічних вимог.

При замовленні виділеного сервера Ви можете заздалегідь вказати потрібну операційну систему та панель керування під час замовлення. Наші спеціалісти налаштують для початку роботи з ним. Після чого Вам буде надіслано всі доступи для подальшого використання можливостей виділеного сервера. 

VPS-сервер

Віртуальний сервер, VPS або VDS-сервер — це позначення одного з різновидів хостингу.

Віртуальний сервер (VPS) — це ізольована частина фізичного сервера. На одному залізному сервері таких частин може бути кілька, але кожна працює незалежно одна від одної.

VPS потрібен для проектів у яких технічні вимоги більші ніж у звичайному (віртуальному) хостингу, тобто VPS – це середина між віртуальним хостингом та виділеним сервером. 

Ми надаємо VPS з вибором операційних систем Linux та Windows.

Перелік ОС Linux: CentOS (7, 8 Stream, 9 Stream); Debian (9, 10, 11); Ubuntu (16.04, 18.04, 20.04, 22,04); AlmaLinux (8, 9); Fedora 37; OracleLinux 9; RockyLinux (8, 9).

Перелік ОС Windows: Windows Server (2016, 2019, 2022).

Ми надаємо VPS з вибором контрольної панелі відповідно до сумісності з операційною системою.

Перелік безкоштовних панелей: Webuzo (CentOS, Debian, Ubuntu); CyberPanel (AlmaLinux 8, Ubuntu 20.04); BrainyCP (CentOS 7); aaPanel (CentOS 7, Debian 10, Ubuntu 20.04); Hestia CP (Debian 10, 11, Ubuntu 20.04, 22.04); CloudPanel (Ubuntu  22.04).

Перелік платних панелей: cPanel (CentOS, Debian, Ubuntu); DirectAdmin (CentOS, Debian, Ubuntu).

Терміни VPS (Virtual Private Server) та VDS (Virtual Dedicated Server) вважаються тотожними поняттями. В обох випадках окремий сервер запущений у віртуальному середовищі.

Якщо у Вас виникли питання

НАПИШІТЬ НАМ