Новітня серверна

Welcome banner image

Ми використовуємо сучасне обладнання на базі серверів Dell PowerEdge з двома 10-ядерними, 12-ядерними та 24-ядерними процесорами Intel Xeon, 256  ГБ DDR4 оперативної пам’яті та двома SSD-дисками в масиві на основі контролера RAID: Dell PERC H710P з 1 ГБ кеш-пам’яті на борту.

Канали зв’зку загальною ємність понад 100 Gbps у кожному з дата центрів.

Мережеве обладнання: роутери Juniper, Cisco із подвійним або потрійним резервуванням і балансом навантаження, комутатори Foundry Distribution, Juniper & Dell Edge.

Незалежно від того, наскільки надійна система зберігання даних, завжди є ризик втрати даних у результаті аварії або людського фактора. Крім надлишкової надійності, що забезпечується RAID-масивами, ми розміщуємо резервні копії всіх даних на серверах в окремому сховищі в іншому приміщенні, завдяки чому значно знижуємо ризик втрати даних у результаті виходу з ладу дискової підсистеми.

Окрім цього для безпеки інформації, що зберігається на серверах, ми використовуємо надійний апаратний захист від DDoS-атак, Firewall на самих серверах та на мережевому обладнанні, а також надійне антивірусне програмне забезпечення.